Autocross

 
Saskia Tersteeg - Alphen aan den Rijn
 
Banger Stocks
Marcel Huizer - Krimpen aan de lek
Djoa Renders - Geffen
Bart Dekker - Berkenwoude
 
Dames Klasse
Margina Kuin - Lutjebroek
emerentia oudhof - Maartensdijk
Brenda Aartman - noorden
Tanja Veenhof - Wilnis
Jessica Verkleij - Hekendorp
Jessie Mulder - NIEUW roden
Sharon Lekkerkerker - Oudewater
Merel de Kroon - Tienhoven
Irene Oosting - Ursem
Jessica Koole - Noorden
yvonne tersteeg - nieuwveen
Leonie van der Hoorn - Ter aar
Melissa Markus - Oudewater
iris visser - De Rijp
Rosa Schrijver - Berkhout
Marjet Verhoef - Wilnis
Kim Ligthart - Nibbixwoud
Miriam Koorn - Texel
 
Jeugd 12 tot en met 17 jr (1300 CC Standaard)
gyan van vliet - vinkeveen
barry geerts - de hoef
Dave Schuurmans - Berkel en Rodenrijs
Thijs Herweijer - DE KWAKEL
Jerry Ligterink - Abcoude
Koen Wesseling - Nieuw-Vennep
Dennis Witteveen - Kamerik
Kevin Haan - Zevenhuizen
Katy Kennis - Vinkeveen
Michel Willemsen - vinkeveen
Joey De Bruijn - Rotterdam
Dillen Brouwer - Boesingheliede
Noen van der Dussen - Nieuwerkerk aan den IJssel
Jordi Boeren - Berkel en rodenrijs
 
Kevers
michel van Beek - almere
Thomas Vendrig - Abcoude
niels roest - kamerik
Huib Meuwissen - Abcoude
Michel Witteveen - Kamerik
Bryan Mulder - Bodegraven
Aris de Waal - Mijdrecht
Wim Steenbergen - Abcoude
Corald van Mourik - Zegveld
Lianne van Mourik - Zegveld
johan vonk - Baambrugge
Francis Schemmekes - Amsterdam
robin folkertsma - abcoude
yuri folkertsma - abcoude
Marc van der Sluijs - Vinkeveen
Pascal de Vries - abcoude
Willem Smink - Amsterdam
 
Rodeo
john Wahle - zevenhoven
Bart Rietveld - Noorden
Paul hofman - Nieuwerkerk aan den IJssel
Walter Nieuwenhuijs - Zwanenburg
Stefan Koole - Nieuwkoop
Danny Hermenet - Bodegraven
Tom Zethof - De kwakel
Marijn Pauw - Venhuizen
 
Spektakel Klasse (min. 10 deelnemers)
Thijs De blok - Hilversum
Daniel Vos - Hilversum
Terence "Crazy Terry" van Rossum - Hilversum
Freek Kubbenga - Loosdrecht
Lars Spaargaren - Loosdrecht
Tom Oorthuijsen - Loosdrecht
Friso Kluck - Nederhorst den berg
Hessel Ten Holter - Loosdrecht
 
Sprinters
Patrick Hoexum - Bergen nh
Ronald Snel - Nederhorst den Berg
Giovanni Wierda - Badhoevedorp
max hogehout - amsterdam
 
Standaard 1600CC
Mike Douma - Aalsmeer
Wilfred Timmer - Abcoude
Marco Doornenbal - Linschoten
klaas Lam - Westbroek
Ruben Hogenberg - Nederhorst den Berg
Kees Jan Langeveld - Wilnis
Maarten van der hoorn - te
Herman Arendse - Rijsenhout
Kevin Rijnders - Rijsenhout
Robin van Rijn - De Kwakel
Jeffrey de Hoog - Pijnacker
Jeffrey Haan - Zevenhuizen
rowdy zethof - kudelstaart
Niels Van Duijn - Pijnacker
Adriaan Treur - Lisse
dick (crossteam strukeduuke) emens - moordrecht
joël van de Kraats - Wilnis
Arjan Rietveld - Wilnis
Angelo Antonioli - Amstelhoek
Dave Schonhage - Badhoevedorp
Lejon Fokkema - Kockengen
jamy westbroek - purmerend
Michel Geurten - Abcoude
Salvatore roepnaam rino de rammer Lucignano - Delft
Sebas Willemsen - vinkeveen
Glenn Verburg - uithoorn
Sander Oortje - haarlem
Barry Ieperenburg - Mijdrecht
Marten Hoogenhout - Abcoude
Barry Kuijf - Kockengen
Francisco Van Breemen - Amsterdam
jeroen ter haar - uithoorn
oliver meering - Abcoude
Jeffrey Ter haar - Badhoevedorp
Richard Zadelhoff van - Amsterdam
Harry Brouwer - Abcoude
Leon Hooijmans - Pijnacker
Tino Winter - De kwakel
 
Standaard 2000CC
Arnold Wachter - Purmerend
Frank Seeleman - Kockengen
ron van der linden - harmelen
Peter van der Jagt - Vinkeveen
Dirk-jan Oudhof - Maartensdijk
Patrick Kleinwee - Breukelen
erik oudhof - Maartensdijk
Ted Westerman - Berkel en Rodenrijs
Max Hendriks - Berkel en rodenrijs
Jan Westerman - Berkel en rodenrijs
Willem Hogenberg - Nederhorst den Berg
Arjen Herweijer - DE KWAKEL
Gerard Duivenvoorden - Buitenkaag
john Wahle - zevenhoven
Guus Oudshoorn - Zwammerdam
R Graafland - Nieuwerbrug
De Clippeleir - Buitenkaag
Tim De Clippeleir - Nieuw Vennep
Maup Beneker - Haarlem
Wietse Tates - Nieuw-Vennep
Peter de Boer - Nieuw-Vennep
Piet van Maris - Nieuw-Vennep
Menno Wesseling - Nieuw-Vennep
Bas van Tol - Leimuiden
r.w. van der Meer - Leimuiden
Jeroen Vander maarl - Nieuw vennep
Dennis Rozendaal - Ter aar
viron koolhaas - nieuw-vennep
Wiljan Brouwer - Abcoude
Tom Brouwer - Abcoude
Mike Pronk - Amsterdam
Richard de Hoog - Pijnacker
Mitch Gobel - Mijdrecht
Ruben Baars - OUDEWATER
vincent tersteeg - nieuwveen
Alexander van Sligtenhorst - Abcoude
Rocco Antonioli - Mijdrecht
koen overdevest - berkel en rodenrijs
hans koolhaas - nieuw vennep
Hugo Hermenet - Bodegraven
 
Toerwagen 4x4
Koen Knijn - De goorn

Motocross

 
Brommer (50cc schakel of 75cc automaat) - vanaf 16 jaar - min. aantal deelnemers 20
Koen Clemens - Langeraar
Harm Kauffman - Ter Aar
Timo Van der vlugt - Nieuwveen
Petra Moen - Noorden
Roy Koek - Roelofarendsveen
Niels Arts - Sassenheim
Joost Akerboom - Ter aar
Jeroen Akerboom - Ter aar
Melissa Kempen - Korteraar
Carlito Siemons - Oosterhout
Jim Brust - raamsdonk
Niels Rodenburg - TER AAR
 
Motor Hobby EVEN - vanaf 15 jaar
Daan Buis - Krommenie
Wessel Wouda - Krommeniedijk
Klaas Van Woudenbergh - Driebruggen
Jordy van Ee - Bodegraven
Bram Coppens - Wilnis
Daan Groeneveld - Nieuw-Vennep
Kevin Van der gugten - Katwijk
Jordy Kranenburg - Rijsenhout
Nick de Vries - Hillegom
Jill Veenis - LISSE
Kay Van dommelen - Lopik
Albert Kosdi - Oosterhout
Marco Van der plas - Noordwijkerhout
Dani van Diemen - nieuwveen
Calvin van der Veldt - Halfweg
Damien Duivenvoorden - Noordwijkerhout
Wesley andel - Everdingen
Danielle Raats - Nieuwkoop
Mick van der Zwet - Zevenhoven
Tim Gijzenberg - Nieuw-Vennep
sjoerd vanveen - noorden
Manus Mense - ROZENBURG NH
Jens Griekspoor - Nieuw vennep
Stefan Van Mil - Nieuw Vennep
Rudie Van Noorden - Noorden
Richard Van der Beek - Nieuw vennep
Marcel Konst - Alphen aan den Rijn
Ray van Broekhuijsen - Zaandam
Mick Meijer - Heiloo
Dirk Jan Imanse - Abbenes
Jorrit Kentrop - Zevenhoven
Sebastiaan Kentrop - Nieuwkoop
Coen Klinkenberg - Amstelveen
Nick Oosterwijk - Driebruggen
brent Plaisier - Noorden
Mitchel Moerland - Hazerswoude-Dorp
leon hoogeveen - hazerswoude
Troy Herweijer - Mijnsheerenland
Cas Duivenvoorden - Noordwijkerhout
Iris Hogeboom - Leimuiden
Amanda van Stralen - Zoetermeer
 
Motor Hobby ONEVEN - vanaf 15jaar
Niels Van der Spek - Abbenes
Max Van Der Jagt - Arnhem
Joost vd Weijden - Zevenhoven
Roy Vrugt - Zoeterwoude
Casper Wesselingh - Nieuwkoop
Remco van Andel - Everdingen
fronno koning - boskoop
Loris Van der Horst - Zevenhoven
Dyon Van wieringen - Abbenes
Tom Zethof - De kwakel
Tony Slijkerman - Zaandam
mark haan - kwadijk
Kees den Haan - Langeraar
miranda boogaard - de purmer
Dano Valkenburg - Voorschoten
 
Motor Jeugd 50cc Automaat - 5 t/m 9 jaar - min. aantal deelnemers 6
Dyvano Verhage - Rijsenhout
Jim Groeneveld - Nieuw-Vennep
Jaxx Vreken - Kudelstaart
Stijn Meijer - De kwakel
Marc Kool - Wilnis
twan compier - waverveen
Kobus Kool - Wilnis
Skip Nijssen - Nieuw-Vennep
Boet Nijssen - Nieuw-Vennep
Jay Jay Huijbers - IJmuiden
 
Motor Jeugd 65cc Grote Wielen - 7 t/m 12 jaar - min. aantal deelnemers 6
Thomas Kolb - Vrouwenakker
david koning - boskoop
Tygo Winter - De Kwakel
Danique Winter - De Kwakel
Deacon Huijbers - IJmuiden
Rick Kranenburg - Nieuw-Vennep
 
Motor Jeugd 65cc Kleine Wielen - 6 t/m 11 jaar - min. aantal deelnemers 6
lars berkelaar - WOERDENSE VERLAAT
Sem Raats - Nieuwkoop
Gert de Knikker - Moordrecht
Jannes Vos - Reeuwijk
Mica Van den berg - Bergschenhoek
Stefan Pouw - Cothen
Sill Nijssen - Nieuw-Vennep
Bing Paul - Zoetermeer
Eline Maijenburg - Nieuwveen
isa vink - badhoevedorp
Tara Daneel - Bodegraven
 
Motor Jeugd 85cc Grote Wielen - 11 t/m 15 jaar - min. aantal deelnemers 6
Joep van Diemen - Zevenhoven
jayden terweij - Amsterdam
alec blokland - koudekerk a/d rijn
Fabrizio Van saase - Zwaanshoek
Casper Gijzenberg - Nieuw Vennep
 
Motor Jeugd 85cc Kleine Wielen - 10 t/m 13 jaar - min. aantal deelnemers 6
Bart Kranenburg - Abbenes
alex van weerdenburg - de kwakel
Tara Noordman - Aalsmeer
 
Motor Klasse 125cc - vanaf 13 jaar - min. aantal deelnemers 15
Nick Hagedoorn - Badhoevedorp
wessel catshoek - oude meer
kevin Maurits - Alphen aan den Rijn
Max ter Haar - Bleiswijk
Aron euser - Capelle aan den IJssel
Casper Van den Berg - Berkel en Rodenrijs
reno bijland - moordrecht
Jan Huisman - Lisse
Lucas Van Rees - Alphen aan den Rijn
Tigo de Roos - Nieuwveen
Davey Nieuwenhuizen - Nieuwkoop
duco doornenbal - loenen aan de vecht
eep doornenbal - loenen aan de vecht
nicky van rossum - de hoef
Niels Havenaar - Lisserbroek
Jan Huisman - Lisse
Don Könst - Zevenhoven
Jay Paul - Zoetermeer
Randy Reumerman - Hoofddorp
Ron Noordman - Aalsmeer
Mike den Bleker - Nieuwveen
Britt Van der hoorn - Nieuwkoop
Dani Vink - Badhoevedorp
Bram Klinkhamer - De Kwakel
 
Motor Klasse 250cc tot 500cc - vanaf 15 jaar - min. aantal deelnemers 15
Joey Baak - Ter Aar
Ruben Van Rees - Alphen aan den Rijn
Dario Van saase - Zwaanshoek
Noah Croon - Westervoort
Peter Heemskerk - Noordwijkerhout
bram compier - waverveen
aad kentrop - wilnis
Barry Noordman - Aalsmeer
Stan van Diemen - Zevenhoven
Rick Drubbel - De kwakel
Niels Drubbel - Uithoorn
Robin van Zaal - Zevenhoven
Rene De Jong - Amstelveen
Mick Koekoek - Beesd
Tino Winter - De Kwakel
Pascal van den Berg - Zevenhoven
Ruud Hoes - IJMUIDEN
Jerry Jannink - Lisserbroek
Damian Scheffers - Zevenhuizen
Peter Van den Berg - Noordwijkerhout
Berend De Ruiter - Nieuwerkerk aan den IJssel
Mike Könst - Zevenhoven
 
Motor Veteranen - vanaf 40 jaar
Han Van saase - Vogelenzang
Amanda van Stralen - Zoetermeer
Charlotte Hagedoorn - Badhoevedorp
Rene Kranenburg - Rijsenhout
Danny Van bemmelen - De hoef
Jan-Willem Wegman - De Kwakel
Herman van der Jagt - Leimuiden
Ed Akkerman - Zoetermeer
Matthijs Van der gugten - Katwijk
Albert Kosdi - Oosterhout
Dolf Heemskerk - Noordwijkerhout
Wout Sr Stokman - Hoofddorp
jan van der zwaard - Burgerveen
Frank Griekspoor - Nieuw vennep
Waldo Hulsker - Leimuiden
G.Th. A. Kissing - Oudewater
Bauke Bergsma - Hoofddorp
John Koekoek - Utrecht
fronno koning - boskoop
ruud van emmerik - Langeraar
Gerhard ter Haar - Bleiswijk
Michel van der Horst - Zevenhoven
Ramon van Mil - Alphen ad Rijn
Ron Van der Horst - Zevenhoven
marco neeleman - bergschenhoek
Gerard Nijssen - Nieuw-Vennep
Paul Van den Berg - Berkel en Rodenrijs
Ben Baak - Ter Aar
Kees den Haan - Langeraar
Richard Mouthaan - Lisse
B Herweijer - Mijnsheerenland
Wim Aarts - Leimuiden
 
Quads Hobby t/m 450cc 2/4takt - vanaf 14 jaar - min. aantal deelnemers 15
Eline Duivenvoorden - Nieuw Vennep
Tjeerd Tijsseling - Wilnis
Thijs Heun - Vroomshoop
Ton van der Jagt - Ter Aar
Jarno Hageman - Nieuwkoop
Ab Van der spek - Moerkapelle
hugo langenkamp - nieuw-vennep
Hugo De Vries - Zevenhoven
Rianne Imanse - Nieuw-Vennep
ed Imanse - Nieuw-Vennep
Stefan Goosen - Nieuw-Vennep
Jan-Jacob Straathof - Kudelstaart
 
Quads Jeugd mini t/m 50cc - 5/tm 9 jaar - min. Aantal deelnemers 6
Danny van Groningen - Nieuw-vennep
Mats van Rijn - De Kwakel
Robin de Haan - Vinkeveen
 
Quads Jeugd Youngstar 85 t/m 250cc 2/4 takt - 10 t/m 13 jaar - min. aantal deelnemers 15
Jessey Moen - Zevenhoven
Skylar Dussel - Ouderkerk aan de Amstel
Bram Van Der spek - Moerkapelle
Mike Konst - Kamerik
Niek Davelaar - Terschuur
Storm Hulsker - Leimuiden
Steyn Heun - Vroomshoop
sander Van Mil - Nieuw Vennep
Job Van der Meer - Benthuizen
jip Verheul - Kockengen
Délano Eijk - Barneveld
Floor van Kuijk - Weiteveen
BASTIAAN ansink - Stroe
Reno Kroom - Zevenhoven
Mick Bungener - hilversum
Stephan Bakkenes - Achterveld
jarno herrewijn - langeraar
 
Quads Wedstrijd t/m 450cc vanaf 14j. t/m 500cc vanaf 16j. - min. aantal deelnemers 15
Valentino van Ewijk - Ter Aar
Valentino Roks - ST.WILLEBRORD
Marc De vries - Zevenhoven
Griffin van der Veldt - De kwakel
Sem Ende - Wilnis
Tom Van Der spek - Moerkapelle
Jan Van Der spek - Moerkapelle
Patrick Meijers - kootwijkerbroek
Jeroen Van der gugten - Voortuizen
Arjan Bac - Moerkapelle
Mike Koolhaas - Nieuw vennep
Mick Gieling - Nieuwveen
Niels Arts - Sassenhein
Tino Winter - De Kwakel
Twan van der Jagt - Ter Aar
Rick Dalvoorde - Nijverdal
Sam De beij - De kwakel
Maryn Konst - Zevenhoven
Jan Hoogendoorn - Aarlanderveen
 
Zijspannen Rijder - min. aantal deelnemers 15
André Haak - Bodegraven
Stacy van der Veldt - De kwakel
marco könst - zevenhoven
m vdgugten - katwijk
Ramon könst - Zevenhoven
Frank Rijlaarsdam - de Hoef
Marco Bader - Zevenhoven
Rob Baak - Ter Aar
Patrick Nieuwenhuizen - Nieuwkoop